Malešov

O areálu

Na samotném začátku areálu se nachází parkoviště pro návštěvníky a travnaté plochy pro naše jezdce, kde si mohou postavit své depo. Naproti těmto plochám se nachází hlavní stan BUFFLER CUPu, kde probíhají i registrace jezdců. Vedle je připravené posezení a kiosek s možností zakoupení občerstvení, takže hlady ani žízní u nás neumřete. Na pravé straně nad občerstvením se nachází stráň coby hlavní prostor pro diváky, protože z tohoto místa je nádherný výhled téměř na celou trať. No a nad celým zázemím se nám rozprostírá plocha off-road dráhy.

Off-road dráha v Malešově má již 15letou tradici, byť s menšími přestávkami v provozu. Před několika lety byla obnovena partou čtyřkolkářů, s hlavním cílem, dát především dětem bezpečné místo pro zábavu a trénování především na čtyřkolkách. Dráha je něco přes 1 km dlouhá a 4-6 metrů široká. Koncem roku 2023 změnila trať vlastníka a nájemce. Novým provozovatelem areálu je pan Petr Karásek. Pro rok 2024 probíhá řada úprav a kompletní remodelace trati včetně jejího prodloužení a celkového rozšíření. Rozhodně se máte na co těšit. Najdete na ní několik menších, ale i větších skoků, mírnější i ostré zatáčky, jízdy z kopce i do kopce, rovinky. Trať je postavena tak, aby byla její zkrácená část sjízdná i těmi nejmenšími jezdci. Startovací zařízení je široké 14 metrů a startuje se z něj na gumu. Pravidelně zde probíhají různé akce, tréninky a testovací jízdy.

Kde nás najdete?

GPS: 50.510632286694324, 14.312404561758646

Individuální tréninky

V případě zájmu o individuální trénink na této dráze neváhejte telefonicky kontaktovat správce areálu pana Petra Karáska na tel.: +420 722 575 761. Ověří Vám, zda je areál ve Vámi požadovaném termínu volný a dohodne veškeré podrobnosti.

Jsme také na Facebooku

Partneři dráhy v Malešově

BUFFLER s.r.o. logo

© BUFFLER s.r.o. | GDPR | Vytvořil Tomáš Michalčík