Malešov

O areálu

Na samotném začátku areálu se nachází parkoviště pro návštěvníky, kteří jdou fandit jezdcům a třeba si i zdarma vyzkoušet stroje BUFFLER. Po levé straně se nachází 3 travnaté plochy pro naše jezdce, kde si mohou postavit své depo. Naproti těmto plochám se nachází stan BUFFLER s možností vypůjčení a otestování strojů pod odborným dohledem na bezpečném místě zcela zdarma. Vedle je připravené posezení a stan s možností zakoupení občerstvení, takže hlady ani žízní u nás neumřete. V tomto stanu také probíhají registrace jezdců. No a nad celým zázemím se nám rozprostírá plocha off-road dráhy.

Off-road dráha v Malešově má již 15letou tradici, byť s menší přestávkou v provozu. Před 3 lety byla obnovena partou čtyřkolkářů, s hlavním cílem, dát těm nejmenším bezpečné místo pro zábavu a trénování především na čtyřkolkách. Dráha je cca 1 km dlouhá a 4-5 metrů široká. Aktuálně má 5 pravotočivých a 4 levotočivé zatáčky. Najdete na ní také několik menších skoků, jízdy z kopce i do kopce, rovinky. Trať je postavena tak, aby byla sjízdná i těmi nejmenšími jezdci. Startovací zařízení je široké 14 metrů a startuje se z něj na gumu.

Kde nás najdete?

GPS: 50.510632286694324, 14.312404561758646

Tomáš Trojan a jeho otec

O dráhu v Malešově se stará Tomáš Trojan se svým otcem Antonínem, pár přáteli a společností BUFFLER s.r.o.

Tomáš Trojan je 19letý student provozní techniky a především srdcem i duší závodník v quadcrossu. Závodění se věnuje již 15 let. Tomáš byl několikrát mistr a vicemistr juniorských kategorií quad cupů. Ve 13 letech osedlal sportovní čtyřkolku Yamaha YFZ 450, se kterou v první sezóně dojel v dospělé kategorii na 5. místě.

V sezóně 2023 pojede druhým rokem Mistrovství Německa a Evropy a současně i čtvrtým rokem MMČR. A kde ho můžete osobně vidět? Mrkněte sem.

Individuální tréninky

V případě zájmu o individuální trénink na této dráze neváhejte telefonicky kontaktovat správce areálu pana Antonína Trojana na tel.: +420 606 416 104. Ověří Vám, zda je areál ve Vámi požadovaném termínu volný a dohodne veškeré podrobnosti.

Jsme také na Facebooku

Partneři dráhy v Malešově

BUFFLER s.r.o. logo

© BUFFLER s.r.o. | GDPR | Vytvořil Tomáš Michalčík