Informace

BUFFLER CUP je akce určená pro děti ve věku do 16 let. Jedná se o skvělý den na off-road dráze, kde si děti na svých strojích vyzkoušejí, jak probíhají velké závody formou měřených tréninků. Ráno v den akce probíhá registrace a příprava strojů v depu. Pokračuje se rozpravou, seznámením s pravidly, kontrolou technického stavu strojů a povinné bezpečnostní výbavy jezdce. Následuje zaváděcí jízda pro seznámení s tratí. Během dopoledne se pak jezdí tréninky a po obědě měřená kola, která se bodují a počítají do celkových výsledků. Na konci dne proběhne slavnostní vyhodnocení s předáním medailí, pohárů a diplomů.

Přijet se mohou podívat i diváci, jste srdečně zváni. Můžete tak omrknout jak to u nás chodí a také pěkně fandit svým favoritům. A na přestávky pro Vás máme připravené testování strojů BUFFLER. Kdokoliv se tak může zdarma svézt na předváděcích strojích značky BUFFLER a vyzkoušet si tak jízdu na některém stroji z naší nabídky. Vše samozřejmě pod odborným dohledem profesionálů.
Poplatek sobotního měřeného tréninku je 700 Kč. Je možné setrvat i do neděle za příplatek 200 Kč a užít si dráhu i v tento den pro individuální neměřený trénink.

Tabulka bodování

UmístěníZískané bodyUmístěníZískané bodyUmístěníZískané bodyUmístěníZískané body
1.35 bodů6.19 bodů11.10 bodů16.5 bodů
2.30 bodů7.17 bodů12.9 bodů17.4 body
3.26 bodů8.15 bodů13.8 bodů18.3 body
4.23 bodů9.13 bodů14.7 bodů19.2 body
5.21 bodů10.11 bodů15.6 bodů20.1 bod

Kategorie

KategorieOmezení věkemPopis strojů
MINIdo 5 let
110 - 150 ccm (pouze 4t)do 11 let
100 - 150 ccm (pouze 2t)do 13 letDo této kategorie patří Apex, Access, 65ccm stavba, 85ccm stavba a jakýkoliv jiný 2takt.
150 - 250 ccmdo 16 letDo této kategorie patří 150ccm stavba s motokrosovým motorem, Yamaha Raptor 250, Yamaha Blaster 200, 250 stavba s motokrosovým motorem a jakákoliv jiná 150-250ccm čtyřkolka.
Sidecarsbez omezení

Povinná bezpečnostní výbava jezdce

V seznamu níže je uveden seznam minimálních bezpečnostních prvků jezdce:

  • přilba
  • ochranné brýle
  • chránič hrudníku
  • chránič loktů a kolen
  • dres s dlouhým rukávem
  • dlouhé kalhoty
  • pevná obuv (nejlépe vysoká, chránící kotníky)
  • rukavice

Povinná identifikace jezdce

Každý jezdec je povinen mít při vjezdu na trať své identifikační startovní číslo. Minimální požadovaná tloušťka písma je 2,5 cm. Důležitá je jeho dobrá čitelnost pro účely identifikace jezdce při měření časů. Toto stejné identifikační startovní číslo musí být umístěno na stroji vpředu i vzadu a na zádech jezdce.

Pokud nebude cokoliv z povinné bezpečnostní výbavy jezdce a povinné identifikace jezdce splněno, nebude jezdec vpuštěn na trať. Kontrola probíhá vždy při fyzické registraci na místě!

Nemáte vlastní čtyřkolku a chcete si zajezdit?

To rozhodně můžete. Pro ty, kteří nemají vlastní stroj, je připraven stan BUFFLER se širokou nabídkou strojů k vyzkoušení zdarma pod odborným dohledem. S maximálním důrazem na bezpečnost jezdců je možné zapůjčení ochranné přilby. Děti si mohou vyzkoušet dětské benzinové i elektrické čtyřkolky a dirtbiky BUFFLER a pro dospělé je připraven předváděcí model pracovní čtyřkolky HiSUN HS550ATV.

© BUFFLER s.r.o. | GDPR | Vytvořil Tomáš Michalčík